Kontakt ja meeskond

Ivar Heinola
Müügi- ja arendusjuht/Kaasasutaja/Kõneisik 
+372 50 87 777
ivar.heinola@tselluvill.ee

Ivar on müügimees nii Eesti kui välisturgudel. Juhul, kui soovid alustada koostööd müügi või paigaldusega seoses, võta ühendust just Ivariga. Ivar on tselluvilla propageerija juba 8 aastat, lisaks ka innustunud jätkusuutliku ettevõtluse pooldaja. Ta omab pikaajalist töökogemust tehnoloogia- ja finantssektoris. Ivari hinges on kindel koht säästlikul ja keskkonnasõbralikul eluviisil ning tervisespordil.

Siim Kängsepp
Müügiinsener
+372 53 313 834
siim.kangsepp@tselluvill.ee

Siim on karastunud müügimees, kes leiab üles need kliendid, kes ise pole meieni veel jõudnud. Tal on valmis nõuanded ja lahendused, kuidas teha kodud soojemaks nii, et pere eelarve ei kahaneks vaid hoopis kosuks. Siim on kõrgharidusega sporditeadlane tegeledes ka treeningunõustajana. Endise tippsportlasena naudib nüüd karated hea vormi hoidmiseks.

Juhan Peedimaa
Tegevjuht
+372 50 36 117
info@tselluvill.ee

Andres vastutab tootmise ja koostööpartnerite hoidmise eest. Tema tunneb hästi inimesi, masinaid, materjale ja tooteid. Enne tselluvilla tootmisega tegelema hakkamist on Andres olnud pikalt tegev keskkonna-, metsanduse ning toiduainete valdkonnas. Ühtlaselt hästi valdab Andres karated, sportmassaaži ning kitarrimängu.

Viimased uudised